Program EZO EDUKACJI – MATEMATYKA EZO to kompletny i unikalny program nauki matematyki, który pomoże Twojemu dziecku zrozumieć zagadnienia matematyczne, przygotować się do konkursów i egzaminów. Dzięki zróżnicowanym programom nauczania, przyjaznej atmosferze nauka jeszcze nigdy nie była tak prosta i przyjemna!

Lepsze oceny

Wyjątkowi nauczyciele

Zrozumienie

„Wkręcamy” w matematykę

Poznaj 11 poziomów edukacji EZO

CZAS ODKRYWANIA

4-6 lat

W EZO edukację matematyczną przedszkolaków widzimy bardzo szeroko, dlatego oprócz poznawania „liczb i liczenia”, kształtów czy wielkości, kładziemy duży nacisk na zrozumienie zasad logiki, aspekt emocjonalny dziecka, pracę w grupie, udział w grach, dyskusje, przeprowadzenie doświadczeń, dzielenie się wnioskami, matematyczną pewność siebie.

BUDUJEMY FUNDAMENTY

I-III KLASA SP

Kolejny etap edukacji EZO, realizowany w ciągu 3 lat. Gry i zabawy, które dominowały w I filarze ustępują miejsca eksperymentom i grom matematyczno- planszowym. Tematy które realizujemy znacznie wykraczają poza szkolną podstawę programową.

MOZOLNA PRACA

IV-VI KLASA SP

III Filar EZO znacznie różni się od wcześniejszych poziomów. Programy realizowane w tym etapie mają na celu wspomaganie i uzupełnianie zagadnień realizowanych w szkole. Jesteśmy zawsze o krok przed tematami omawianymi w szkole, co daje dziecku możliwość oswojenia się, przemyśleń i utrwalenia zdobytej wiedzy.

ZBIERANIE PLONÓW

VII-VIII KLASA SP

Świat matematyki otwiera szeroko drzwi przed uczniami, to tutaj i na tym etapie  uczniowie po raz pierwszy spotykają się z dowodami matematycznymi, samodzielnie dochodzą do budowania wzorów matematycznych, a co za tym idzie łatwiej je zapamiętują i wszystko jest logiczne, zrozumiałe i ma sens.

W SKRÓCIE:

  • 32-34 lekcje w roku szkolnym (IV klasa SP 35 lekcji)
  • 11 poziomów nauczania (od przedszkola do końca szkoły podstawowej) – klasy matematyczne
  • każda lekcja trwa 60 minut  (wyjątki:  4 latki – 45 minut i 8 klasy – 90 minut)
  • zajęcia odbywają się raz w tygodniu, o stałej porze
  • książki są dostosowane do każdej lekcji i są jej uzupełnieniem